BT-2015-10
Rekon Electronic Technology Ltd.,Co.
Contact Now
BT-2015-10
BT-2015-10
Multi- functional wireless stereo bluetooth earphone for phone Version: V2.1+EDR Sensitivity: 108dB Impedance: 32 Ohms Frequency: 20Hz—20KHz working time: 8 hours Speaker: 10mm Receiver rangE: 10mm ...